TV Reklamcılığı sadece yüksek bütçeli, tüm ülkede faaliyet gösteren şirketler için uygundur çünkü pahalıdır. Oysaki yerel reklam verenler bu yapıyı kullanamazlar.

 

Bölgesel ve Yerel Reklam Ajansları İçin;

Kullanılabilir ulusal reklam platformları…

Bölgesel ve Yerel Reklam Ajansları müşterileri için en verimli olanın ulusal mecralarda reklam yayınlayabilmek olduğunu bilirler. Ancak bölgesel ve yerel reklam verenler ulusal mecralarda ki yüksek reklam ücretleri nedeni ile bu imkandan yararlanamazlar. Nars Bölgesel ve yerel reklam ajanslarına müşteri bütçelerine uygun ulusal mecraları kullanma avantajını sunar.

 

Bölgesel ve Yerel Reklam Verenler İçin;

Bölgesinde yayın yapan ve hedef kitlesi tarafından en yoğun kullanılan ulusal mecralarda bütçesine uygun reklam yayınlatabilme avantajı.

NARS'ın yerel reklam bantıyla; farklı şehirlerde hatta farklı semtlerde ya da tanımlanmış reklam kuşaklarında ülke çapında markaların tanıtılabilmesi mümkün olacaktır.

 

Ulusal Reklam Verenler İçin;

Ulusal ve şubeleri olan reklam verenler için bölgesel ve yerel reklam imkanları sağlamaktadır.

Ülke çapındaki bir restoran zinciri, şubesinin bulunduğu 20 pazarda hedeflenen reklamları yayınlama opsiyonuna sahip olacaktır.

Reklamlar; farklı bölgedeki her bir şube için örneğin şube adresleri, telefon numaraları ve diğer metin ve grafiksel bilgiyi ekrana getirecektir.

Bu; her bir reklamı lokalize edecek ve tek bir marka için 20 ayrı reklam kuşağı oluşturacaktır.

 

Ulusal Yayıncılar İçin;

Yepyeni bir kazanç modeli…

Bölgesel ve yerel reklam verenler ile bütçe, zaman ve mesafe nedeni ile irtibata geçmekte zorlanan ulusal mecralar; bölgesel ve yerel reklamlar için ülke genelinde küçük küçük, toplamda ise oldukça değerli bir reklam kazancından yararlanamadıklarını bilirler.

 

Hedef Kitle İçin;

Hedef kitle ulusal mecraları takip ederken ulusal reklam verenlerin kendileri için önem arz etmeyen reklamları ile karşılaşmak yerine, kendi bölgesinde hizmet veren reklam verenlerin reklamları ile karşılaşarak aramakta olduğu çözüme ulaşabileceklerdir.